.

Беспрекорна Модална Боксерска Долна Облека Со Среден Пораст Модерни Машки Гаќички Со Печатење За Внатрешно Носење

Беспрекорна Модална Боксерска Долна Облека Со Среден Пораст Модерни Машки Гаќички Со Печатење За Внатрешно Носење

DEN 166.72

Достапност
Достапно за нарачка

Машки Летен Боксер Модален У-Конвексен Секси Боксерски Шорцеви Со Среден Струк Опис : Модерен дизајн на печатење изгледа едноставно и трендовски. Носејќи У конвексни мажи боксерски гаќи, постојат без чувство на воздржаност.Бидејќи машката боксерска долна облека што дише има дизајн со висока еластичност, така што тие се многу удобни за носење и не се лесни за деформација.Висококвалитетниот спандекс и вискозен материјал ги прави боксерските гаќи многу меки, дише и удобни за носење.Постојат шест големини за избор ОД 2 XL до 7 XL.It погоден е за дома, спиење, секојдневно носење, бања итн.Име на ставка : Гаќички Материјал : Спандекс,Вискозестил : Сексигендер : Тип На Менсиза : Обичен Тип На Половината : Среден Пораст Карактеристики : Модерен Принт, Беспрекорен, У Конвексни Детали За Големина : Големина : 2 XL, Половината : 53,3 см-66,7 см/21 " -26,3", Предложена Тежина : 40кг-57,5 кг (Прибл.) Големина : 3ХЛ, Половината : 66,7 см-76,7 см/26,3 " -30,2", Предложена Тежина : 57,5 кг-70кг (Прибл.) Големина : 4ХЛ, Половината : 76,7 см-93,3 см/30,2 " -36,7", Предложена Тежина : 62,5 кг-80кг (Прибл.) Големина : 5ХЛ, Половината : 86,7 см-96,7 см/34,1 " -38,1", Предложена Тежина : 80кг-90кг (Прибл.) Големина : 6ХЛ, Половината : 93,3 см-116,7 см/36,7 " -45,9", Предложена Тежина : 92,5 кг-115 кг (Прибл.) Големина : 7 XL, Половината : 110cm-140cm/43.3 " -55.1", Предложи Тежина : 115kg-150kg (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Гаќи Облека, Чевли И Додатоци Машка Машка Облека Долна облека боксери. Гаќи Модерен Принт, Беспрекорен, У Конвексен. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, прочитајте внимателно, можете да ја најдете во нашите слики или опис. Внимание : Нега На Облека : машина за перење И Миење Раце. Мека ткаенина за удобен женски допир,Совршена за пролет, лето, fall, зима. Супер мека, еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат.

Спецификацијата