.

Biayxms Деца Бебе Девојка Принцеза Фустан Падне Елегантен Пеперутка Долги Ракави Фустан За Дете Пролет Облека

Biayxms Деца Бебе Девојка Принцеза Фустан Падне Елегантен Пеперутка Долги Ракави Фустан За Дете Пролет Облека

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Biayxms Деца Бебе Девојка Принцеза Фустан Падне Елегантен Пеперутка Долги Ракави Фустан За Дете Пролет Облека. Карактеристики. Исклучителниот дизајн на пеперутка додава допир на каприциозен, долги ракави, вратот на екипажот, крилјата на задната пеперутка и невидливиот патент, секојдневен фустан за девојчиња. Забавни дизајни што ќе ги сака вашето мало девојче. Погоден за aut секојдневно секојдневно, матурска, училиште, шопинг, роденден, свадба, настап, забава, фотосесија, семеен собир итн. Големина (инч)ttttt t t. 80tadvisted Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t17, 72 t Bust : t20, 87 . 90tadvisted Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t19. 29 t Bust : t22. 05 . 100tadvisted Возраст : t18 - 24 Месециtlengh : t20. 87 t Bust : t22. 83 . 110tadvisted Возраст : t2-3 Години ttlengh : t22. 44 t Bust : t24. 41 . 120tadvisted Возраст : t3-4 Години ttlengh : t24. 41 t Bust : t25. 59 . Спецификации : . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : 95% Памук и 5% Спандекс. Сезона : Есенска Пролет. Пол : Девојка. Повод : Секојдневно. Стил : Мода. Шема : Пеперутка. Ракав : Долг Ракав. Содржина На Пакетот : . 1 * Облечете Мек Материјал : фустаните со долги ракави за девојчиња се изработени од 95% памук и 5% спандекс, пријателска за кожата, дише и мека ткаенина за нега на кожата на вашето бебе. Најдобар Подарок : фустанот со долги ракави за мали деца е одличен подарок за вашето бебе на роденден, Ден На Децата, Ноќта на Вештерките, Божиќ, сигурно ќе добиете многу комплименти. Многу Прилики : Фустаните За Принцези за девојчиња се погодни за aut секојдневно секојдневно, матурска, училиште, шопинг, роденден, свадба, настап, забава, фотосесија, семеен собир итн. Елегантен Дизајн : Извонредниот дизајн на пеперутка додава допир на каприц, долги ракави, вратот на екипажот, крилјата на задната пеперутка и невидливиот патент, секојдневен фустан за девојчиња. Забавни дизајни што ќе ги сака вашето мало девојче. Симпатичен Фустан : фустаните за забави за мали девојчиња се совршен додаток на гардеробата на секое мало девојче, внесете го вашето мало девојче во овој симпатичен и удобен секојдневен фустан.

Спецификацијата