.

Без ракави Цветни Туника Слободно Време Блузи Екипажот Вратот Мода За Жени Темно Сина 2XL

Без ракави Цветни Туника Слободно Време Блузи Екипажот Вратот Мода За Жени Темно Сина 2XL

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Мода Без Ракави. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Шифон-Стил На Облека : Туника. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : Врат На Екипажот-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 6 Биста : 112см/44.09" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 8 Биста : 117см/46.06" Должина : 67см/26.38" Големина : Л УС : 10 биста : 122см/48.03" Должина : 68см/26.77" Големина : ХЛ УС : 12 биста : 127см/50.00" Должина : 69СМ/27.17" големина : 2хл сад : 14 биста : 132см/51.97" должина : 70см/27.56" тоа Е супер меки летни врвови, удобна И пријателска За кожата Ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.

Спецификацијата