.

Леопард Печатење V Вратот Кратки Сетови Краток Ракав Разнобојни Жени Пижами Сетови

Леопард Печатење V Вратот Кратки Сетови Краток Ракав Разнобојни Жени Пижами Сетови

DEN 239.68

Достапност
Достапно за нарачка

Леопард Печатење V Вратот Кратки Сетови Краток Ракав Разнобојни Жени Пижами Сетови S (4) Ограничени Количини, Мала Серија Снабдување на !Повеќебоен Леопард Печатење Кратки Комплети Жени Пижами Сетови Жени Спиење И Дневна Жени Пижами Сетови ГОЛЕМИНА И Вклопување(инч)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Повеќебоен Леопард Печатење V Вратот Кратки Сетови Краток Ракав Жени Пижами Сетови С (4). Леопард Печатење Жени Пижами Поставува Краток Ракав Висок Водат Разнобојни S_USA големина (4). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Повеќебојна. Тип На Шема : Леопард Печатење. Тип : Кратки Сетови. Деколте : V вратот. Детали : Ruched. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Број На Парчиња : 2 Парче во собата. Шир : Не. Ткаенина : Високо Истегнување. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Џебови : Да. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Спецификацијата