.

КАИЧ Палта За Жени Женски Волнен Тенок Капутack Јакна Дами Тенок Долг Мантил Долна Облека

КАИЧ Палта За Жени Женски Волнен Тенок Капутack Јакна Дами Тенок Долг Мантил Долна Облека

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Вештачка Волна Тенок Капутackот Јакна Дами Тенок Долг Мантил Долна облека 700 долна сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Вештачка волна. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : Сврти-Јака. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузална. Карактеристики : Свртете Ја Јаката! Материјал Е Изработен од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. €Карактеристики} Долг Ракав, Широк Лабав Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Печатење. Во прилики, може да Се Носи со Обични Панталони Или Со Секси Фармерки.

Спецификацијата