.

сончева светлина прекрасна зимска сцена Кошница За Складирање Торба За Перење Со Врвка за Влечење

сончева светлина прекрасна зимска сцена Кошница За Складирање Торба За Перење Со Врвка за Влечење

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од тежок памук и ленено платно за долго носење и употреба. Лесно миење машина за нега.ЛЕСНО ЗАТВОРАЊЕ : врвка за влечење-врв со заклучување на кабелот за лесно затворање.РАЗНОВРСНА : овие екстра големи кеси за перење може да се користат за перење алишта, патувања во кампување, складирање, облога за попречување или како совршен помошник на денот на движење. Исто така, користете Како Дедо Мраз Вреќи. ЛЕСНО ЗАТВОРАЊЕ : врвка за влечење-врв со заклучување на кабелот за лесно затворање. РАЗНОВРСНА : овие екстра големи кеси за перење може да се користат за перење алишта, патувања во кампување, складирање, облога за попречување или како совршен помошник на денот на движење. Исто така, користете Како Дедо Мраз Вреќи.

Спецификацијата