.

Лесни Дуксери За Жени Преголеми Дуксери Со Долги Ракави На Екипажот Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Женски Дуксери Пуловер

Лесни Дуксери За Жени Преголеми Дуксери Со Долги Ракави На Екипажот Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Женски Дуксери Пуловер

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Series И Зима Лабава Врвот Смешни Писмо Печатење Серија Рамо Ракав Качулка Пуловер Целосна Поштенски Тренингот Топменumn И Зима Лабава Врвот Смешни Писмо Печатење Серија Рамо Ракав Без Качулка Пуловер Дуксер Џемпер. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 35х30х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) € ДИЗАЈН} : Долги Ракави, Секојдневен Шик Стил, Намалување На Лежиштето На Телото, Покажува Добра Фигура. €КАРАКТЕРИСТИКИ : Женски Секојдневен Дуксер,лабаво вклопување, должина на туника, врат на екипажот, Обичен Дуксер За жени Со долги ракави, секојдневен Лабав стил за да ја покажете вашата женствена. ●НАТПРЕВАР● : Одлично За хеланки, погодни за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор,канцеларија,ве прават шармантни и кул. ●Тип● : дуксери за жени, есенски дуксери, женски туники за fall, блузи со долги ракави за жени/Обични врвови за носење со хеланки, есенски врвови за жени, дуксери со вратот на екипажот.Пол : Женски. ®Прилика : женските врвови со долги ракави се најдобриот избор за секојдневно секојдневно. Обичниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. ●НЕГА на ОБЛЕКА : Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Левата Слика Пред Да Ја Купите;Нега На Облека : Миење Раце Или Миење Машини, ве Молиме не ставајте го ова во машината за сушење!.

Спецификацијата