.

Стартер Спојката Орев; GY6

Стартер Спојката Орев; GY6

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

0 Стартер спојката орев во повеќето GY6 мотори. Овој 4-изрез, 39мм дијаметар, орев е обратна навој. Затоа, проверете дали го вртите во насока на стрелките на часовникот. Ќе ви треба клуч за навртки за спојката за правилно отстранување на оваа навртка!.

Спецификацијата