.

Двс Обувки Менс Команче СКЕЈТ ЧЕВЛИ БРИНДЛ ИЗГОРЕНА МАСЛИНОВО ЦРНА КОЖА

Двс Обувки Менс Команче СКЕЈТ ЧЕВЛИ БРИНДЛ ИЗГОРЕНА МАСЛИНОВО ЦРНА КОЖА

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Двс Обувки Менс Команче СКЕЈТ ЧЕВЛИ БРИНДЛ ИЗГОРЕНА МАСЛИНКА/ЦРНА КОЖА Основана во 1995 година, компанијата ЗА чевли ДВС е глобален бренд за обувки посветен на инспиративната младина да се забавува и секогаш да турка напред. Одрекување : ако не се гледа големина погоре и има само една големина во списокот, големината може да се најде овде -> Големина : 11 СРЕДНИ Американски Мажи.

Спецификацијата