.

Лабакиха Шорцеви За Жени Жени В Пердув Лента За Вратот Завој Без Ракави Лабави Шорцеви Комбинезони Целокупни Шорцеви Црни

Лабакиха Шорцеви За Жени Жени В Пердув Лента За Вратот Завој Без Ракави Лабави Шорцеви Комбинезони Целокупни Шорцеви Црни

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Големина На САД : 4 велика британија големина : 8 еу големина : 34 биста : 86СМ/33.86" ПОЛОВИНАТА : 64см/25.20" колк : 110см/43.31" . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 90см/35.43 "Половината : 68см/26.77 " Колк : 114см/44.88". Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01 "Половината : 74см/29.13 " Колк : 118см/46.46". Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 40 Биста : 100cm/39.37" Половината : 80cm/31.50" Колк : 124cm/48.82" шорцеви за жени, моторџиски шорцеви жени, машки шорцеви, шорцеви за мажи, шорцеви за вежбање жени, шорцеви за вежбање жени, кожени шорцеви, шорцеви за теретана за мажи, моторџиски шорцеви Спандекс Шорцеви Жени, црни ШОРЦЕВИ, Кошаркарски Шорцеви, Кожени Шорцеви за жени, црни кожени шорцеви, шорцеви за пеперутки, шорцеви за компресија мажи, женски шорцеви, Шорцеви за Вежбање, најк про шорцеви за вежбање мажи, шорцеви за плен, шорцеви за одбојка, црни шорцеви за жени, моторџиски шорцеви за жени висок струк, најк шорцеви, бели шорцеви, карго шорцеви за мажи, розови шорцеви, шорцеви за теретана шорцеви за трчање За Мажи, златни ШОРЦЕВИ, долна Облека за Момчиња За Жени, најк шорцеви мажи, кошаркарски шорцеви мажи, аурола тренингот шорцеви, Машки тренингот Шорцеви, црвени шорцеви, жан шорцеви, ѕвезда шорцеви, плен шорцеви за жени, жан шорцеви за жени, шорцеви за трчање за жени, под оклоп шорцеви за мажи, велосипедски шорцеви жени, харли квин шорцеви, црвени кожни шорцеви, пливање шорцеви жени машки АТЛЕТСКИ шорцеви, МАШКИ ШОРЦЕВИ Во теретана. Жените V Вратот Пердув Лента Ракави Завој Лабава Шорцеви Комбинезоникарактеристики : 1.Дизајнот на комбинезон прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и различно. 2.Совршен за забава, вечера и секојдневно фи и ласкање на сите типови на тело. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 4.Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот 5.Ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Сезона : Лето : Женски Стил : Боемска Прилика : , Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврстина : Стандардна Должина На Ракавот : Пакет Без Ракави вклучува : 1пц Комбинезон. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Спецификацијата