.

Шик Насловна Матис Реверзибилна Париз Е Љубов Дизајн Ватенка Во Собата

Шик Насловна Матис Реверзибилна Париз Е Љубов Дизајн Ватенка Во Собата

DEN 799.84

Достапност
Достапно за нарачка

Уметнички ватенка во собата совршен за враќање на училиште (или колеџ) со се што ви треба за да се трансформира спалната соба на детето или студентски дом. Јорганот содржи тема "Париз Е Љубов" комплетна со Ајфелови Кули и срца на лицето и шема На Ајфелова Кула отпечатете го обратното. Вклучена е дизајнерска координирана перница шам, печатена декоративна перница"ЉУБОВ" и реверзибилна перница за фрлање, за да се комплетира изгледот. Спецификации : ? Големина : БЛИЗНАК / Близнак XL ? Шема На Бои : Розова, Црвена, Црна, Бела ? Број На Парчиња : 4 ? Сетот Вклучува : ? 1pc Реверзибилен Јорган (66? х 90?) ? 1 парчиња Реверзибилна Перница Шам (20? х 26? + 2?) ? 1пц Печатени "ЉУБОВ" Декоративна Перница (18? х 18?) ? 1pc Реверзибилна Ruched Печатени Декоративни Перница (12? х 18?) ? Материјали : луксузно четкана ткаенина од микрофибер, хипоалергична синтетичка надолна алтернативна Ткаенина за полнење и Дизајн : ? Мека четкана микрофибер памук - чувствувам материјал ? Уметнички и забавен " Париз Е Љубов " инспириран печатење на лицето и дизајн на Печатење На Ајфеловата Кула на обратни Карактеристики : ? Луксузно меко чувство за одличен ноќен сон со помалку фрлање и вртење ? Хипоалергичното алтернативно полнење надолу е совршено за оние кои се алергични на традиционалните надолни материјали ? Само вистинското полнење за да ви биде удобно кога времето ќе се загрее ? Изграден да трае со врвни ткаенини и Стручни Упатства За Нега На шиење Суво чисто претпочитано. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење, користете ладна вода на нежен циклус, исушете го ниско * Додадете 2 тениски топчиња во машината за сушење за да го забрзате сушењето И да додадете меки сликите што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР-јорганот е направен со врвен квалитет на памук-чувствувајте четкан микрофибер за неверојатна ноќ?спиење. ЛЕСЕН ХИПОАЛЕРГИЧЕН ФИЛ - Овој Шик Домашен јорган Е исполнет со синтетичко надолно алтернативно полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - Нашиот моден напред ватенка поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. ПАРИЗ Е ЉУБОВ-Младешки дизајн со уметнички," Париз Е Љубов " тема комплетна Со Ајфеловите Кули и срцата на лицето И ајфеловата кула модел печатење на задната страна-дизајн координирана реверзибилна перница шам и украсени декоративни перници го комплетираат изгледот. НАПРАВЕН СО ВАС НА УМ - секој комплет за прекривка на јорган е направен со строга контрола на квалитетот и доаѓа со реверзибилен јорган со големина близнак/близнак XL, дизајн координиран реверзибилен шам за перници, печатена декоративна перница "LOVEУБОВ" и реверзибилна перница за фрлање.

Спецификацијата