.

Мило Партали Еднократно Памучни Дневни Влошки, Редовни, Кт

Мило Партали Еднократно Памучни Дневни Влошки, Редовни, Кт

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Гладраги Дневни Влошки, Пантилини и Ноќни Влошки го имаат сето тоа. Тие се удобни, лесно се перат, добри за животната средина и исто така ќе ви заштедат пари! Мека и дише, никогаш повеќе нема да страдате преку триење и иритација на влошки за еднократна употреба. НОВИ Мило Партали Еднократно Памучни Дневни Влошки, Редовни, 3 Кт (1 Пакет) Мило Партали Еднократно Памучни Дневни Влошки, Редовни, 3 Кт 3 брои по Пакување. Гладрагс сите памучни дневни влошки за повеќекратна употреба се здрава алтернатива на женската заштита за еднократна употреба. Гладрагс. Ден Рампа.

Спецификацијата