.

Вајдер лб. Леано Железо Котлебел Со Хамертон Заврши-Еден

Вајдер лб. Леано Железо Котлебел Со Хамертон Заврши-Еден

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Тонирајте го и извајајте го вашето тело со Котлебелот од леано железо од 40 килограми. Дизајнирани да ви помогнат да ја подобрите рамнотежата и контролата на телото, котлите се совршен додаток на секој тренинг За кросфит или тренинг за сила. Без разлика дали градите сила во горниот дел од телото или ги тонирате нозете и јадрото, ова котелче може да дејствува како ефикасна противтежа за различни кардио-базирани вежби. Тренинзите со котлебел ја подобруваат целокупната функционална кондиција, од мобилност до координација. Одликувајќи се со екстра широк зафат, Вашиот Вајдер котлебел ви обезбедува зголемена контрола за време на интензивни тренинзи. Солидна завршница со чекан ја олеснува вашата тежина и помага да се спречи пукање и чипсување на вашиот котел. Издржливата конструкција од леано железо создава цврста градба, помагајќи ви да извлечете максимум од вашата опрема. Совршен додаток на секоја домашна теретана и суштински додаток на секој тренинг За вкрстување или градење сила, овој Котлебел од леано железо од 40 килограми може да ви помогне да ги постигнете вашите фитнес цели од дома. Преземете Ја Апликацијата i FIT. Задржи тренингот здодевност во заливот со i FIT. Пристап тренер предводена сила вежби, телесна тежина обука, HIIT вежби, јога текови, внимателност сесии, и стотици вежби кои не бараат никаква опрема на сите. 40 фунти. Големина. Фокусирајте го вашиот тренинг на развој на мускулите со поголем опсег на тежина. Носи интензивни опции за кардио тренинг за спортисти кои бараат предизвик. Темно Сива Хамертонска Завршница. Облогата со хамертон изгледа професионално и промовира издржливост, додавајќи слој на заштита што спречува чипсување. Уживајте во потивки лифтови. Екстра Широк Зафат. Широката рачка обезбедува удобно држење за подобра контрола на тежината. Удобно користете една или двете раце за да ја фатите тежината додека вежбате. Леано Железо Изградба. Леано железо е издржливо и сигурно. Изграден за да го максимизира животот на вашиот котлебел. Подобрете Ја Вашата Функционална Кондиција. Користете го вашиот котлебел за да ги подобрите рутините за тренирање Кросфит и сила. Вклучете се во тренинг за цело тело за да ја зголемите силата и мускулниот тонус и во горниот и во долниот дел од телото. Модел # : WKB4013.

Спецификацијата