.

Човек CrosseyeZ Фудбал Жига 1 2oz Црна Сина

Човек CrosseyeZ Фудбал Жига 1 2oz Црна Сина

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Уште една идеја на жига риболов гуру Дејвид Вокер, Кросејез Фудбал Жига е изградена околу 5/0 долго стебло VMC® црна никел кука која им овозможува на солидна куки на турнирот-калибар бас. Кога е во комбинација со традиционалната глава во форма на фудбал, пластичниот штитник во форма на v спречува заглавување на карпести или чакал покриени дно, истовремено обезбедувајќи лесна пенетрација на куката. Секоја жига спортува чувар на жичана приколка и рачно врзани 100% силиконски здолништа во бои дизајнирани од Самиот Дејвид! Дизајниран од Басмастер Елита Серија про и жига риболов гуру Дејвид Вокер.

Спецификацијата