.

Брустер Вудленд Сиви Дрвја И Птици Позадина, 20.5-во од 33-фт, 56. квадратни. фт

Брустер Вудленд Сиви Дрвја И Птици Позадина, 20.5-во од 33-фт, 56. квадратни. фт

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа позадина на сиво дрво е шик ажурирање на класичен мотив. Монохроматскиот принт има нијанси на гулаб сиво и јаглен што создаваат кул, смирувачки принт. Разиграни птици здолниште околу дрвјата, што ја претставува слободата на животот. Непастен неткаен материјал. 20.87-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Спецификацијата