.

Баркли ТКЦТРН67-ОРБ Када Комплет 67; ЦИ Ролна Врвот

Баркли ТКЦТРН67-ОРБ Када Комплет 67; ЦИ Ролна Врвот

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Комплетот вклучува 67" Када Од Леано Железо, Филер За Кади, 48" Правоаголна Шипка За Туширање, Залихи За Кади и када за Одводнување на када е бела без дупка за славина има капацитет од 36 литри, а нелизгачките ленти и стапалата на канџите се нанесуваат нафта бронзениот комплет за координација се тријат со масло 1/4 вртење со Керамички Диск Кертриџстелефонски Стил Туш Вклучува Лулка И 6' Црево48" Правоаголната Шипка За Туширање Вклучува потпори За Ѕид и тавансамостоечките резерви за бања се 3" високи со запирања и потпора, одводот на цевката има комплет за затка за извртување и подигнување вклучува 68" полнење на када од леано железо 48" правоаголни материјали за када за туширање и одвод на када. Кадата има капацитет од 57 литри и ленти што не се лизгаат. Стапалата на топката и канџите се бронзени со масло. Сите координативни комплет предмети се масло нанесуваат бронзена завршница. Тапа карактеристики елегантен слон излив. Металните вкрстени рачки се 1/4 вртење со керамички касети за дискови. Рачниот туш во телефонски стил вклучува лулка и црево од 60 инчи. 48" Правоаголна туш прачка вклучува ѕид и таванот поддржува. Самостојните резерви за бања се високи 30 инчи со постојки и потпори. Одводот на кадата има затворач за извртување и подигнување.

Спецификацијата