.

В Черупка За Амортизери

В Черупка За Амортизери

DEN 127.04

Достапност
Достапно за нарачка

Уро Делови амортизер бушинг изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме амортизери за речиси секој автомобил на патот денес. Уро Делови амортизер черупка се достапни за употреба на и надвор од патот и се наменети за сите временски услови. УРО Ц30115 Амортизер Черупка.

Спецификацијата