.

Исцелување Раце Хх Женски Ники 7-Џеб Чистење Панталони

Исцелување Раце Хх Женски Ники 7-Џеб Чистење Панталони

DEN 319.68

Достапност
Достапно за нарачка

Исцелување Раце HH360 9154 Ники 7-Џеб, Атлетски Инспириран Предвремени Полите Панталони За Жени - Атлетски Се Вклопуваат Медицински Пилинг ПАНТАЛОНИ АТЛЕТСКИ ДИЗАЈН и КРАЈНА ВОДАТ : Нашите Ники панталони ви дава изглед сакате со крајна еластичност за сите ваши потреби. Одликувајќи се со стил на права нога и нашиот револуционерен појас за истегнување на јога, ткаенината за истегнување од 360 степени ќе биде во чекор со сите ваши барања. Мерења на инсем (врз основа на мала големина) : Редовни (31"), Ситници (28,5"), Високи (33"). МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Со перформанси И издржливост "Перење и Носење", оваа панталона има рефлектирачки и рамни шевови детали и прилепувања на глуждовите, обезбедувајќи супериорно вклопување и движење и овозможувајќи панталоните да се претворат во џогер панталони. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, оваа панталона инспирирана од јога лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : медицинската панталона За чистење Ники има два предни џебови за сечење со еден скриен мрежен џеб, два задни џебови, еден џеб со патент и едно затворање на размавта со џеб за прицврстување на товар, совршен за скоро секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

Спецификацијата