.

Плод На Разбој Машки И Големи Машки Надвор Од Мека Плетена Панталона За Спиење

Плод На Разбој Машки И Големи Машки Надвор Од Мека Плетена Панталона За Спиење

DEN 495.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Плодови На Разбојот Машки надвор од Меките плетени панталони нудат крајна мекост и удобност за спиење или лежење наоколу. Леснотијата на еластичниот струк на врвката и ткаенината за истегнување овозможува целодневна удобност. Погодноста на страничниот џеб на цвест е совршен додаток на секој мрзлив ден низ куќата. Ткаенината помага да се отстрани влагата за да бидете суви и удобни во секоја клима. Никогаш нема да сакаш да ги соблечеш. Овие се мора да имаат во секоја фиока за облека за спиење! Овошје На Разбој Еластични Џебови На Појасот Лесна Нега Полиестерски Спандекс Пижами (Машки Големи И Високи) 1 Пакет : Исклучително меки и удобни плетени панталони се совршени за спиење. Еластична половина. Само-ткаенина врвка за влечење. Странични џебови на цвест. Копчето пред летаат. Машина за перење падне сува. Лесна нега.

Спецификацијата