.

Габи Јадење Стол Гроздобер Црна

Габи Јадење Стол Гроздобер Црна

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Габи Јадење Стол Гроздобер Црна Со класична модерна ајфелова основа, Габи Столот има челична рамка со челични нозе обложени со прав и е завиткан во винил. Овој стол го комплетира секое јадење или работен простор,во секој дизајн, модерен минимален или бохо индустриски. Мерки 18.9 W x 22.8 d x 32.3 H во. Примарен Материјал : Челик. Производ Заврши : Прашок Обложени. Капацитет : Поддржува до 350 фунти. Гаранција : 1 година ограничена гаранција. Ширина на седиштето : 15,7 инчи. Грижа : Топла вода И благ сапун со мека крпа. Висина На Грбот На седиштето : 13,4 инчи. Вклучува заштитници на подот.

Спецификацијата