.

Розова Роза Јуниори Двоен Бод Џемпер

Розова Роза Јуниори Двоен Бод Џемпер

DEN 328.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнот со двоен бод и рагланските ракави го издвојуваат овој џемпер од Пуловер од Розова Роза. Стилизирајте го овој џемпер за вратот на кравата со удобни фармерки и чизми до глуждот за секојдневен шик. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи врат С. Каул со големина. Раглан ракави. Ребрести манжетни и полите. Двоен бод плете дизајн. 94% Полиестер/4% Најлон/2% Спандекс . Машина за перење. Увезени. Двоен Плетен Пуловер Џемпер За Жени од Розова Роза.

Спецификацијата