.

Росариви Божиќна Капа Облик На Коса Клипови Мустаќи И Дизајн На Срце Шамија Шноли Забава Додатоци За Коса Игла За Коса

Росариви Божиќна Капа Облик На Коса Клипови Мустаќи И Дизајн На Срце Шамија Шноли Забава Додатоци За Коса Игла За Коса

DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис овие прекрасни клипови за коса со облик на капа на дедо мраз и дизајн на елементи на птер ќе привлечат повеќе внимание. Вашите деца ќе бидат привлечни во толпата кога вашите деца ги носат тие иглички за коса. Овие клипови за коса може да се применат како украси за божиќ, свадба, забава, секојдневниот живот, Денот на Децата. Карактеристики-Боја : како што е прикажано. - Мартеријал : ткаенина. - Големина : околу 6х6х11см. - Нашите Божиќни Шноли ќе бидат вашиот најдобар избор За Божиќ, Новогодишен Ден, Свадба, Забава, Фестивал, Фотографија, роденденски подарок итн. - Шарен дизајн на капа на дедо мраз, попривлечен за носење во различна ситуација. - Дедо мраз шапка се залепени добро, како и изработка на овие коса клип! - Тие не заглавуваат или се заплеткуваат во вашата коса! - Изработен од материјал, добар стисок што лесно се стега и може да ја држи косата. - Убавиот и елегантен изглед може да одговара со различни фустани, да ги направи вашите девојки попривлечни. Вклучен пакет : 5 х клип За коса Нашите Божиќни Шноли Ќе бидат вашиот најдобар избор За Божиќ, Новогодишен Ден, Свадба, Забава, Фестивал, Фотографија, роденденски подарок итн. Шарен дизајн на капа на дедо мраз, попривлечен за носење во различна ситуација. Дедо мраз шапка се залепени добро, како и изработка на овие коса клип!. Тие не се заглавуваат или се заплеткуваат во вашата коса!. Изработен од материјал, добар стисок што лесно се стега и може да ја држи косата.

Спецификацијата