.

Џејмс Букер-Постер За Ѕид Од Пилешка Месечина, 14.725 22.375 Врамени

Џејмс Букер-Постер За Ѕид Од Пилешка Месечина, 14.725 22.375 Врамени

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Тренд Меѓународен Џејмс Букер - 3 Постер За Ѕид Од Пилешка Месечина Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Џејмс Букер - 3 Пилешка Месечина Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Спецификацијата