.

shpwfbe женски фустани обични фустани за женски женски трегер без ракави v-вратот завиткајте цврст краток фустан

shpwfbe женски фустани обични фустани за женски женски трегер без ракави v-вратот завиткајте цврст краток фустан

DEN 494.08

Достапност
Достапно за нарачка

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Нашата Продавница.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. (1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.) Околу Големината : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 УЕ : 34 Половината : 64см/25.20 "Колк : 84см/33.07" Должина : 59.3 см/23.35". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 УЕ : 36 Половината : 69см/27.17 "Колк : 89см/35.04" Должина : 60.3 см/23.74". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 УЕ : 38 Половината : 75см/29.53 "Колк : 95см/37.40" Должина : 61.3 см/24.13". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 UE : 40 Половината : 82cm/32.28 "Колкот : 102cm/40.16" Должина : 62.3 cm/24.53 " Женски Ракави Суспендиран V - Вратот Врвка Колк Заврши Солидна Краток Фустан Ако не сте сигурни во големината. Карактеристики : Сезона : Пролет И Лето : Женаматеријал : Полиестерска Декорација : Цврста Облека Должина : Краток Фустан Должина На Ракавот : Боја Без Ракави : Стил На Вратот : Мода, Каузална, Бохемија Карактеристики} Материјал} : направен е материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.€Карактеристики : V-Вратот, Без Ракави, Печатење, Фустан До Подот. ●Големина} : S-XL®Натпревар Q : фустан со совршена должина само ја поставува вашата совршена фигура,лабава, удобна.`+Прилики : овој фустан за џогер е погоден за сите видови прилики за одмор, како што се забава, состанок, бременост, одмор, уличен фустан, коктел забава, секојдневен живот, одмор, патување, па дури и дома. Тоа е удобно, меко, слободно време, едноставно и модерно. женски фустани, секојдневни фустани за жени, Моден Фустан, Женски Секојдневен Фустан, здолниште, Полиестер, Зелена, Л.

Спецификацијата