.

Сандали Жени Облечени Летни Жени Сандали Летни Боемски Сандали Со Наклон На Гроздобер Стил Удобни Сандали Со Тока

Сандали Жени Облечени Летни Жени Сандали Летни Боемски Сандали Со Наклон На Гроздобер Стил Удобни Сандали Со Тока

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : СТП. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Пети. Пета Висок Стил : Клин. Тип На Затворање : Ремен За Тока. Чевли Пета Висока : 5см/1.97". Висина на платформата : 2,5 см/0,98". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Девет Сандали За Жени Големина 8 Слајд На Сандали За Жени Широки Женски Сандали Се Лизгаат На Нејасни Влечки За Сандали Жени Големина 10 Лифтови За Чевли За Жени Нерамни Нозе за Табела Со Големина на Сандали : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,44 см/9,23"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24,11 см/9,49"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 38,5 ЈП : 25,0 см ЦН : 250 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,78 СМ/9,76"големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6,5 Еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,45 СМ/10,02"големина : 41 сад : 9 Велика Британија : 7 еу : 41 ЈП : 26,0 см цн : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,12 см/10,28"големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 42.5 ЈП : 27.0 см цн : 270 должина НА СТАПАЛОТО : 26.79 см/10.55" стп материјал,удобен и мек,го намалува СТРЕСОТ НА ЗГЛОБОВИТЕ,ГО ЗАЈАКНУВА И ТОНИЗИРА,ГО ПОДОБРУВА држењето на телото еспадрил клин сандали За жени родени жени сандали со големина 9 сандали жени удобни ресни САНДАЛИ ЗА ЖЕНИ ЛЕОПАРД ПЕЧАТЕЊЕ ПОТПЕТИЦИ ЗА ЖЕНИ САНДАЛА. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Кожни сандали За Жени Со Широка Ширина Светкави Сандали За Жени Модни Сандали За Жени Моќни Чекори За Жени Сандали Женски Сандали од Роза. Лесен Чевел За Пешачење, Удобен Дизајн На Ремен За Тока,Амортизиран Избор, мода И Личност Женски Чевли Со Големина 6 Сандали Женски Сандали Платформа За Живот На Отворено Сандали За Жени Клинови Потпетици Женски Сандали Со Големина 11 Широки Женски Сандали. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Вегански Сандали Женски Сандали Женски Слајдови Женски Сандали Големина 10w Елегантни Сандали За Жени Клин Сандали За Женски Чевли. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување.

Спецификацијата