.

Крајслер Таун И Кантри Комплет За Бришачи - Хибрид

Крајслер Таун И Кантри Комплет За Бришачи - Хибрид

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност. Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудјер за да се натпреваруваат на највисоките нивоа на автомобилски трки. Со сечилата на Бришачите Гудјер, можете да бидете сигурни дека, ќе доживеете супериорни перформанси на сечилото на бришачот за да го одржите вашето ветробранско стакло чисто за безбедно возачко искуство. Гудјер Бришачите Се направени во САД и дизајнирани да настапуваат во сите временски услови.Хибридната линија на бришачите Гудјер е еволуција во дизајнот на бришачите. Гудјер хибридните сечила ги комбинираат најдобрите технологии и од бришачите без рамка и од рамки. Вклучена Налепница За Потсетување На Шофершајбната потсетува да ги замени бришачите. Вклучува Комплет од 2 Сечила : Возач (28"), Патник (28"). Произведено во САД. Технологијата Silent Armor обезбедува издржливост и тивко дејство. Технологијата за Одговор дава максимален контакт со шофершајбната. Природна Гума за перформанси и издржливост.

Спецификацијата