.

Цртан Филм Писоар Момче Стои Писоар Удобен Симпатична Кафеава Куче

Цртан Филм Писоар Момче Стои Писоар Удобен Симпатична Кафеава Куче

DEN 319.52

Достапност
Достапно за нарачка

Цртан Филм Писоар Момче Стои Писоар Удобен Симпатична Кафеава Куче.Прекрасен тоалет, кој ќе го привлече вашето момче активно да моча тренерот за пишање со отстранлив сад е лесен за чистење и хигиенски, а ротирачката ветерница го подобрува интересот на вашите бебиња за тоалетни тенџере за момчиња, доаѓа со додаток што ќе ви овозможи да го монтирате на вашиот ѕид, лесно инсталиран на ѕидот на оптимална висина, исто така може да се користи на тенџере за обука на приземје е изработен од пп материјали, цврст и издржлив долгорочно употребаприлагодлива висина е погодна за дете со променливи височини.Писоар совршен за деца од години Детска Бања Момче Пишам Обука Тенџере. Момчиња Уриналкартун Животински Нокшир. Деца Деца Момче Тоалет Вметнете. Бебе Пишам Тренер Отстранлив Сад. Симпатична Животни Ѕид Тенџере Играчки Материјали. [Пп Материјал]нокшир за обука За Момчиња е изработен од пп материјали, цврст и издржлив за долготрајна употреба. [Лесно За Инсталирање]малите момчиња тоалет нокшир, доаѓа со додаток кој ќе ви овозможи да го монтирате на вашиот ѕид, лесно инсталиран на ѕидот на оптимална висина, исто така може да се користи на теренот. [Сплит Дизајн] пишам тренер со отстранлив сад вметнете е лесно да се чисти и хигиенски, и ротирачки ветерница го подобрува интересот на вашите бебиња. [Стоечка Големина На Тенџере] прилагодливата висина е погодна за дете со променливи височини.Писоар совршен за деца од години. [Симпатичен Цртан Филм Животински Изглед] Прекрасен тоалет, кој ќе го привлече вашето бебе да моча активно. Табела со големини : приближно 26,5cmx16cmx44cm/10, 43inchx6, 30inchx17, 32nchpackage Вклучува : 1 Уринарна Белешка : 1.Ова не е играчка за новороденчиња, ве молиме одземете од децата за да избегнете јадење.2.Ве молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Спецификацијата