.

Машки Есенски Моден Секојдневен Лабав Шев Со Качулка Водоотпорен Костим За Летање Што Дише Тенка Машка Модна Јакна

Машки Есенски Моден Секојдневен Лабав Шев Со Качулка Водоотпорен Костим За Летање Што Дише Тенка Машка Модна Јакна

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Машки Есенски Моден Секојдневен Лабав Шев Со Качулка Водоотпорен Костум За Летање Што Дише Тенки Машки Модни Јакнисезона : Aut и зима. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина На Ракавот : Долго. Она што го добивате : 1 Компјутер Палто} Материјал Е Изработен од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка. ●Носете Ја Совршената Облека Со Вашите Омилени Хеланки, Фармерки И Така Натаму.

Спецификацијата