.

Цвет силиконски приклучок отпорен на триење и отпорен НА корозија приклучок ЗА када 1 ПАРЧИЊА, Летен Клиренс За Заштеда

Цвет силиконски приклучок отпорен на триење и отпорен НА корозија приклучок ЗА када 1 ПАРЧИЊА, Летен Клиренс За Заштеда

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Затворач за када, Затворач За Силиконски Кади, Приклучок за Када За Кујна, Бања, Перална, Туш и 2 Пакувања. . Функција : . Висок квалитет. Материјал : приклучок за затворање на када направен од еколошки без БПА . пријателски силиконски материјал, сигурен и издржлив, може да формира совршен . печат без истекување.Широко. Употреба : затка е 1-1/8 инчи до 1-7/8 инчи, одговараат за повеќето различни. широко се користи во бања мијалник цевка, када, кујна,. мијалник за перење.Полека . за употреба : приклучокот за Бања е многу лесен за употреба и може да се користи директно. без никакви упатства, така што ќе можете да уживате во долгорочна декомпресија . бања. Совршена замена за скокачки приклучоци. Удобно. животот : Нашиот приклучок за када без истекување може да постигне совршен печат, многу погоден . За Американски, стари и канџи кади, дизајнирани да донесат удобност. за вашата секојдневна работа за перење. . Што Добивате : 1 € приклучок за Када. . . . . . . . . . . Ирухзи Цвет силиконски приклучок отпорен на триење и отпорен НА корозија приклучок ЗА када 1 ПАРЧИЊА.

Спецификацијата