.

Менс Раглан Ракав Бејзбол Маици - Тенеси Девојка

Менс Раглан Ракав Бејзбол Маици - Тенеси Девојка

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Менс Раглан Ракав Бејзбол Маици-Тенеси Girl Raglan Ракав Бејзбол Маици 5.3 мл./yd2, 100% претходно памучен Спорт Сиво (Двобоен) : 90/10 Памук/Полиестер Класично вклопување Контрастно 7/8 " јака 3/4 раглан ракави Ракав Со Двојна игла и долни рабови сива бисерна солза етикета+ Машки Раглан Ракав Бејзбол Маици-Тенеси Девојка Ракав Бејзбол Маици. Оваа маица во бејзбол стил ќе ве натера да се чувствувате како да сте дел од тимот на денот на играта. 5.3 мл./yd2, 100% памук однапред. Спорт Греј( Два тона) : 90/10 памук/полиестер. Класично вклопување. Контрастна јака од 7/8". 3/4 раглан ракави. Ракав со двојна игла и долни рабови. Сива бисерна солза далеку етикета. Оваа Тенеси Девојка Раглан Ракав Бејзбол Маици е за мажи и за жени. Ние носиме големини ДО 3 XL. можете да го носите овој спортски изглед со кратки ракави модерна графичка маица со врат додека одите на шопинг, теретана, училиште или да ја додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некој, мора да го имаат секојдневно основите, И И Тенеси Девојка печатење е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тарининг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Спецификацијата