.

Замрзнати-Верни На Себе - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Замрзнати-Верни На Себе - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Замрзнати 2-Верен На Себе - Дете И Млади Графички Ракави Со Кратки Ракави Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Спецификацијата