.

Ластесо Женски Гроздобер Печатен Фустан За Сонце Пресек Без Ракави Без Ракави Мини Фустан Плус Големина Облека За Одмор На Плажа

Ластесо Женски Гроздобер Печатен Фустан За Сонце Пресек Без Ракави Без Ракави Мини Фустан Плус Големина Облека За Одмор На Плажа

DEN 575.84

Достапност
Достапно за нарачка

♛€Добредојдовте На Lastesso Онлајн Мода】. 1.За Lastesso Онлајн Мода : . Lastesso Онлајн Модна Продавница е основана на 2012. тоа е секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода. Ние се фокусираме на модната женска облека. Нашата цел е да бидеме најголеми онлајн. гардероба компанија од целиот свет. нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени. 2.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : . Памук и Полиестер. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за. Големина на облека : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Како Трета Од Лево, А не Големина, ПРЕДЛАГАМЕ ДА КУПИТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Слатки дуксери дуксери, Врвови За Пуловер Во winter зима, Секојдневен лабав стил на вклопување. Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. За Жени/ тинејџерки/ Дами. Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Лето, Пролет, Fall Зима, Ноќта на Вештерките,Божиќ 2023 Година, Денот На Мајката На Вљубените Денот на Благодарноста денот на патриотскиот Ден на Божиќ Денот на Наставниците Курбан Бајрам. Нова година Денот На Свети Патрик Велигден Денот На Роденденот На Вашингтон меморијален ден на висконсиншкиот празник ластесо Женски Гроздобер Печатен Фустан За Сонце Екипаж Без Ракави Мини Фустан Со Плус Големина Облека за Одмор на Плажа. ●ПРИЛИКА < Фустанот Погоден За секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, на отворено, плажа, лето, fall, зима, забава, фестивал, свадба, забава, шоу, костим, косплеј, Денот на Благодарноста, Божиќ, Новогодишна ноќ 2023 одмор, одмор итн. ●ГОЛЕМИНА€Во Однос на големината, можете да се повикате на втората или третата слика од главната слика на производот, препорачуваме да нарачате една големина поголема од вообичаеното. ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме во рок од 5-15 дена.Ако не сте задоволни со жените врвот со цвеќиња, МОЖЕТЕ ДА го вратите БЕСПЛАТНО во рок од 30 дена!. ●ПОВЕЌЕ_ вграден фустан за облека вегас фустан за жени жени фустани за дипломирање резервоар врвен сарафан памучен фустан за жени бел партал фустан летна модна породилна облека летен породилен фустан женски одморалиште носете фустани тркачки црн фустан мал бел фустан женски фустани за сонце фустани табк фустан дами летни фустани летни одмори облека за жени летна облека 2021 мексико фустани за одмор за жени фустани за завиткување тенкови бел ромпер за жени.

Спецификацијата