.

Пимфилм Женски Спортски Палта Лесна Работа Професионална Женска Јакна Костум Црвена Л

Пимфилм Женски Спортски Палта Лесна Работа Професионална Женска Јакна Костум Црвена Л

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Со затворањето со едно копче, оваа јакна нуди ласкаво вклопување и модерен на традиционален дизајн. Без разлика дали присуствувате на деловен состанок, излегувате на ноќ во градот или едноставно извршувате обврски, оваа кожна јакна сигурно ќе даде изјава.Табела Со Големина на јака со рамна Јака : . Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 61см/24,02" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 104см/40,94" Рамо : 41,5 см/16,34" Ракав : 62см/24,41" Должина : 71см/27,95"Големина : XL биста : 110см/43.31" рамо : 43см/16.93" ракав : 63см/24.80" должина : 72см/28.35"големина : Ххл Биста : 116см/45.67" Рамо : 44.5 см/17.52" Ракав : 64см/25.20" Должина : 73см/28.74"Големина : xxxl биста : 122cm/48.03" рамо : 46cm/18.11" Ракав : 65cm/25.59" должина : 74cm/29.13" 2. Квалитет : Изработена од Висококвалитетни Материјали, Оваа Јакна Е Издржлива, Удобна и За Секојдневно Носење. 5. Идеален Подарок : Изненадете Ги Вашите Најблиски Со Оваа Трендовска И Модерна Кожна Јакна, Совршен Подарок За Родендени, Празници Или Која Било . 4. Затворање Со Едно Копче : Со Затворање Со Едно Копче, Оваа Јакна Нуди Ласкаво Вклопување И Модерен На Традиционален Дизајн. Известување : 1. Големината на азија е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА британија, ве молиме споредете и направете мерење пред купувањето 2. Поради различниот дисплеј и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 3. Ве молиме дозволете 1-3992см се разликува поради рачно мерење.

Спецификацијата