.

Женската Мода Секојдневно Лето Издлабена Проѕирна Еднобојна Еднолиниска Маица Со Кратки Ракави Со Рамо

Женската Мода Секојдневно Лето Издлабена Проѕирна Еднобојна Еднолиниска Маица Со Кратки Ракави Со Рамо

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Мода Секојдневно Лето Издлабена Проѕирна Еднобојна Еднолиниска Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта, јакни во есенската и зимската сезона, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Можеш но, вкупното мини здолниште Гу може да се носи и како врв за да додадете уникатно .5. Совршено за улица, секојдневно, забавно, сигурно ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut И Зима Пол : Женска Прилика : дневен/уличен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Top Size USUKEUBust Sleeve Length S463492cm/36.22"25cm/9.84"68cm/26.77"M683696cm/37.80"26cm/10.24"69cm/27.17"L81038100cm/39.37"27cm/10.63"70cm/27.56"XL101240104cm/40.94"28cm/11.02"71cm/27.95"XXL121442108cm/42.52"29cm/11.42"72cm/28.35" Size : SUS : 4 UK : 6 EU : 34 Bust : 92cm/36.22"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 68cm/26.77"Size : MUS : 6 UK : 8 EU : 36 Bust : 96cm/37.80"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 69cm/27.17"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 70cm/27.56"Size : XLUS : 10 UK : 12 EU : 40 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 28cm/11.02"Length : 71cm/27.95"Size : XXLUS : 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 29cm/11.42"Length : 72cm/28.35" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 6 Костум за пролет/лето и за многу прилики, Како Што Се Работа, Канцеларија, Кафуле, Дневно, Датум, Училиште, Викенд, Бизнис, Летна Плажа, Каузална Облека итн. Овие блузи за жени се лесни, течни и дишат, попријателски за кожата и удобни за носење. Женските врвови се погодни за секојдневни, плажи, свадби, одмори, клубови, забави, активни прилики.

Спецификацијата