.

Фустани за Кошули За Женски Божиќни Лежерни Еднобојни Цветни Печатење Тркалезен Врат Дуксери Со Долги Ракави Фустан

Фустани за Кошули За Женски Божиќни Лежерни Еднобојни Цветни Печатење Тркалезен Врат Дуксери Со Долги Ракави Фустан

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 60см/23.62 "Должина : 81см/31.89". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 82см/32.28". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 83см/32.68". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 84cm/33.07". Дама Божиќ Повик Еднобојна Печатење Круг Вратот Долги Ракави Дуксери Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Специфичност на предметотсезона : Винтергендер : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Тркалезна Јака : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики, Тркалезна Јака, Долг Ракав, Широко лабаво фитинг, Секојдневен шик стил, Печатење, врвови Од Туника .①Стилот и модата ве прават попривлечни●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони.①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Врвот Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Спецификацијата