.

Летни Врвови За Женски Издлабени Лабави Тенки В Вратот Плетени Елек Жакард Ремен Врвот

Летни Врвови За Женски Издлабени Лабави Тенки В Вратот Плетени Елек Жакард Ремен Врвот

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Летен женски издлабен лабав тенок Плетен елек жакард врв што дише. Материјал : Жакард. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 170гр. големина На Пакетот : 30х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 88см/34,65" Рамо : 31см/12,20" Должина : 63см/24,80"Големина : М Биста : 92см/36,22" Рамо : 32см/12,60" Должина : 64см/25,20"Големина : Л Биста : 98см/38,58" Рамо : 33,5 см/13,19" Должина : 65,5 См/25,79"големина : xl Биста : 104cm/40,94" рамо : 35cm/13,78" Должина : 67cm/26,38"големина : Xxl биста : 110cm/43,31" рамо : 36,5 см/14,37" должина : 68,5 см/26,97" секојдневен стил. Рачно Миење Ладно, Висат Суво. Ова Е Многу Добар Подарок За Девојка, Пријател, Мајка, Јас Многу Ќе Им Се Допадне. Секојдневен/Плажа/Забава/Работа/Надвор / Обично. Тоа Ќе Изгледа Одлично. Ткаенината Е Многу Мека Удобна Што Ја Прави Лесна И Идеална За Лето . Брзо Се Сушат Со Малку Или Без Пеглање.

Спецификацијата