.

7 пара Задебелени Чорапи Од Глуждот Од Корално Руно Топли Дебели Подни Чорапи Меки Чорапи За Спиење

7 пара Задебелени Чорапи Од Глуждот Од Корално Руно Топли Дебели Подни Чорапи Меки Чорапи За Спиење

DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис. Усвојување на премиум корално руно, чорапите се меки, топли и удобни. Работи добро со сите видови чевли како платнени чевли, чизми, куни, патики и така натаму. Совршено за секојдневно носење или за носење кога спиете. Функција. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Корално руно. - Големина : Околу 31 х 10 х1см. - Усвојување на премиум корално руно, чорапите се меки, топли и удобни. - Совршен за секојдневно носење или за носење кога спиете. - Со супер и топол дизајн, одличен подарок е за вашите родители или баби и дедовци да ги загреваат во студено време. - Работете добро со сите видови чевли како платнени чевли, чизми, куни, патики и така натаму. - Со супер и топол дизајн, одличен подарок е за вашите родители или баби и дедовци да ги загреваат во студено време. Усвојување на премиум корално руно, чорапите се меки, топли и удобни. Совршено за секојдневно носење или за носење кога спиете. Со супер и топол дизајн, одличен подарок е за вашите родители или баби и дедовци да ги загреваат во студено време. Работете добро со сите видови чевли како платнени чевли, чизми, куни, патики и така натаму. Со супер и топол дизајн, одличен подарок е за вашите родители или баби и дедовци да ги загреваат во студено време.

Спецификацијата