.

Машки Поло Маици Краток Ракав Тенок Фит Патент Маици За Спортски Голф Тенис Тренингот Греј С

Машки Поло Маици Краток Ракав Тенок Фит Патент Маици За Спортски Голф Тенис Тренингот Греј С

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-YYDGH!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Машки Поло Маици Кратки Ракави Тенок Фит Патент Маици За Спортски Голф Тенис Тренингот Сива Сспецификација : Пол : Менсезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекстил : Мода, Секојдневен, Дома, Дневно.Должина На Ракавот : Краток Ракав.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Карактеристики : ткаенината е еластична и мека, што дефинитивно ќе ве стопли и пријатно кога времето ќе стане студено и ладно кога времето ќе се загрее.Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење,празници,на отворено, секојдневно. Симпатична и шарени, ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Известување : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 43cm/16.93 "Должина : 72cm/28.35". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 111см/43.70" Ракав : 20.5 см/8.07 "Рамо : 44см/17.32 " Должина : 73см/28.74". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 21см/8.27" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 74см/29.13". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 121cm/47.64 "Ракав : 21.5 cm/8.46" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 75cm/29.53". Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 47cm/18.50 "Должина : 76cm/29.92" . Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 132cm/51.97" ракав : 23cm/9.06" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 77cm/30.31" избор На Големина : Бидејќи Азиските големини се разликуваат од големината НА САД, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја потврдите вашата нарачка. Применливи прилики : кошулата е модерна и разноврсна, може да се совпадне со многу секојдневни и спортски облеки, погодни за секојдневна и работа. Машки блузи кошули : нашите маици имаат различни трендовски отпечатоци што одговараат на бои, многу модерни и разноврсни, разновиден елабориран процес на производство, така што станувате шармантен човек. Висококвалитетна ткаенина : кошулата е изработена од висококвалитетна ткаенина, фокусирајќи се на вашата удобност, не е лесно деформирана, не е лесна за избледување, добра еластичност, со силна четиристрана способност за истегнување. Совети за перење : со цел кошулата да има подолг век на траење, препорачуваме миење раце и закачување за да ја исушите кошулата, што исто така помага да се одржи нејзината оригинална форма. гроздобер кошули за мажи;маици за мажи графички;атлетски работи машки кошули;кошула за мажи;в маици за вратот мажи;хавајска божиќна кошула;момчиња поло кошула;бели кошули за мажи;машки божиќни кошули смешни;поло кошули за момчиња;кошула за денот на благодарноста;џебни маици за мажи;гроздобер маици;наставнички кошули;y2k кошули;поло маици;поло маици;кошула;црн фустан кошули за мажи;крава печатење кошула; кошула фустан; y2k врвот.

Спецификацијата