.

Ракавици Дами Волнени Ракавици Aut И Зима На Отворено Топли Ракавици За Печатење Мачки

Ракавици Дами Волнени Ракавици Aut И Зима На Отворено Топли Ракавици За Печатење Мачки

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Дами Волнени Ракавици Aut И Зима Топли Ракавици За Печатење Мачки На Отворено колку се слатки овие ракавици за кучиња? Без разлика каде одите, можете да ги носите овие ракавици додека ја потсетувате вашата омилена Мачка. Елегантен дизајн и висока топлина чувајте ги рацете заштитени од кучиња засекогаш! предност : висококвалитетни материјали-изработени од висококвалитетен памук/полиестер, така што производот има подолг век на траење. Ние го дизајниравме да биде растеглив бидејќи имаме различни големини. Дизајн на кучиња-преку нашиот симпатичен дизајн на кучиња, можете да ги покажете вашите нови ракавици на сите ваши пријатели! Тие се рачно сошиени за да обезбедат совршена шминка и контури за вашите пријатели. Дебели - ние ќе стане исклучително студено во текот на зимата! Ова е причината зошто мораме да произведеме дебела обвивка за да се осигураме дека нема да влезе студ. Овие ракавици се уште се многу еластични и вашите раце можат слободно да се движат.Пакет производ : 1 стр Ракавици Убав материјал, многу удобен за носење. Ја штити раката Од Директна Сончева Светлина и Штетни Зраци. Изгледајте кул додека се загревате во овие прекрасни белезници.

Спецификацијата