.

Зебра Кожа Бел Леопард Кутии За Моливи Модна Торба За Пенкало За Ученик Големи Училишни Материјали За Складирање Подароци Кутија За Моливи

Зебра Кожа Бел Леопард Кутии За Моливи Модна Торба За Пенкало За Ученик Големи Училишни Материјали За Складирање Подароци Кутија

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Перформанси на производот : цврсто и отпорно на абење, телото на чантата е доста силно. Патентот се движи непречено, може да ги организира вашите инструменти за пишување, уметнички материјали и други дневни потреби. Прилагодете ја вашата персонализирана шема, исто така, може да се отпечати на групните активности на ексклузивниот дизајн на логото, подароци пријатели и роднини се многу добри подароци!. Применлива сцена : мала големина, погодна за секојдневно складирање на мали предмети во училиште, канцеларија, патување или шминка итн. Дополнителна конструкција : 2 главни џебови со патент, еден главен џеб без џебови за налепници. Другиот главен џеб има 3 џебови за лепенки и 5 позиции на пенкало. Инструкции за перење : Рачно перење, не избелувајте. Посебна Забелешка : податоци за оваа големина поради различни методи на мерење, грешка од 1-2см во рамките на нормалниот феномен. Забелешка : Ова Е џеб со пенкало, нема други училишни материјали. Дизајн Забелешка : еднострано печатење со Целосна ширина. Материјал : Полиестер (оксфордска ткаенина). Количина : едно парче.

Спецификацијата