.

Одмор На Плажа Лице Женски Два Костими За Капење Ремен За Вратот Халтер Бикини Сет Трендовски V Вратот Костими За Капење

Одмор На Плажа Лице Женски Два Костими За Капење Ремен За Вратот Халтер Бикини Сет Трендовски V Вратот Костими За Капење

DEN 575.84

Достапност
Достапно за нарачка

Одмор На Плажа Лице Женски Дводелен Костим За Капење Ремен За Вратот Халтер Бикини Комплет Трендовски V Костими За Капење На Вратот 8 86%Полиестер+14% спандекс. ➷ Ткаенината е мека, удобна и дише. ➷ Рачно перење и машинско перење се прифатливи, не избелувајте. ➷ Овој костим за капење е многу погоден за активности на отворено, како што се плажа, забава, одмор и пливање. Модерниот дизајн може да ве натера да се издвоите од толпата. ➷ Овој костим за капење е изработен од висококвалитетна ткаенина, која е еластична. Прилагодливиот дизајн на ременот може да го направи бикинито подобро да одговара на вашето тело, да ја покаже вашата совршена кривина и да го покаже вашето секси тело. Можете исто така да го дадете на вашиот љубовник или пријател како убав подарок.

Спецификацијата