.

Завист 15.6 60Hz ЕКРАН НА Допир FHD IPS 2-во-лаптоп w Центар

Завист 15.6 60Hz ЕКРАН НА Допир FHD IPS 2-во-лаптоп w Центар

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Gratpricetech продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови. Процесор : AMD Ryzen 5 5500 U 2.10 GHz Процесор (5th Gen, до 4 GHz, 8 MB Кеш, 6-Јадра, 12-Теми, ) Складирање : 1tb PCIe SSD (Солидна Состојба Диск) Меморија : 8 GB DDR4 SO-DIMM Графика : AMD Radeon Интегрирана Графика, Оперативен Систем : Windows 11 Home-64 Поврзување : 802.11 ax wifi, Bluetooth 5.2, КАМЕРА : 720p Hd влез/излез На Веб камера : БЕЗБЕДНОСЕН СИСТЕМ За Отпечатоци, Активно Пенкало Со Црно Позадинско Осветлување, Дисплеј : 15.6" FULL HD (1920 X1080) 60hz 16 : 9 Ips Екран НА ДОПИР Порти/Слотови : , 2 Usb 3.2 Gen1, 1 Hdmi, Usb 3.2 тип-c gen2, SDXC ЧИТАЧ, Без Оптички ДИСК, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок батерија : 65w напојување, 3-ќелија 51 WHR Боја На Батеријата : Ноќна Црна Форма/Стил : КОНВЕРТИБИЛНИ ДИМЕНЗИИ на производот (Wxlxh) : . Тежина : 4 фунти 1 Година гаранција На Производителот Од Gratepricetech (Професионално надградена Од Gratepricetech) [(Надградена)] Печатот се отвора за надградба На Хардвер/Софтвер само за подобрување на перформансите. 15.6 " Full HD (1920x1080) 60 HZ IPS Дисплеј на Допир; 802.11 Ax Wifi, Bluetooth 5.2, 720p HD Веб Камера, Систем За Безбедност На Отпечатоци, Тастатура Со Позадинско Осветлување, Активно Пенкало. [(Моќна Изведба СО AMD Ryzen 5 5500 U Hexa Јадро)] 5-Ти Генерал AMD Ryzen 5 5500 U 2.10 GHz Процесор (до 4 GHz, 8 MB Кеш, 6-Јадра, 12-Теми,); AMD Radeon Интегрирана Графика,. [(Голема Брзина и Мултитаскинг)] 8 GB DDR4 SODIMM; 65w Напојување, 3-Ќелија 51 WHr Батерија; Ноќна Црна Боја,. [(Огромно Складирање)] 1 TB PCIe NVMe SSD; 2 USB 3.2 Gen1, 1 HDMI, USB 3.2 Тип-C Gen2, SDXC Читач, Без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок., Прозорци 11 Дома-64., 1 Година Гаранција На Производителот Од Gratepricetech(Професионално надградена Од Gratepricetech). Вклучува USB Центар Dockztorm (Пренослив Центар За Податоци Docztorm; Супер Брза Стапка На Синхронизација На Податоци до 5 Gbps).

Спецификацијата