.

Женски Топли Марами Мека Зимска Мека Шамија

Женски Топли Марами Мека Зимска Мека Шамија

DEN 156.48

Достапност
Достапно за нарачка

Сезона : Пролет/Fall/Зимски Материјал : кадифен декорација : None1 PC Scarf Gender : Женаесен И Зимски тимови. Овој мек женски снуд е совршен потопол или шал за вратот за да ве одржува здрави додека изгледате најдобро. Нашите женски снуди се совршен избор на стил.Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см.We It е добар подарок За вашиот љубовник,семејство,пријател И соработнициприказна Тип : Печатенелегантен дизајн, можете да носите на многу начини, кога ви треба во секое временабелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно стил : Дневна/Секојдневна облека лабава или двојно над и комбинирајте го овој мек женски снуд со вашиот може да гарантира дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Силуета : Лабави висококвалитетни И модни Есенски Шалови За Жени Лесни Зимски Шалови За Жени 2022 Модни Шалови за Жени Лесни Шамии за Глава за Жени Мода. Женски Шалови Зимски Женски Шалови И Обвива Женски Шалови Мода Лесни Шамии За Глава За Жени Мода. Женски Шалови Зимски Женски Шалови Fall Зимски Шалови За Жени Женски Шалови Лесни.

Спецификацијата