.

Алатки За скара, Колбаси Скара Мрежа Клип Одвојува Нерѓосувачки Челик Пченка Скара Мрежа Клип Чистење

Алатки За скара, Колбаси Скара Мрежа Клип Одвојува Нерѓосувачки Челик Пченка Скара Мрежа Клип Чистење

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Колбас Скара Мрежа Клип Одвојува 304 Нерѓосувачки Челик Пченка Скара Мрежа Клип Карактеристики : Изработен Од и издржлив нерѓосувачки челик, безбеден е за употреба, санитарен и еколошки. Може да се користи за печено говедско месо, пилешки виршли итн. Издржливото и безбедно ротирачко дејство ќе осигури дека месото и зеленчукот се целосно сварени, што го прави идеално место за излети за патувања и семејни собири. Лесен за употреба-плус дрвена рачка го прави клипот за скара повеќе . Површината на клештите за скара е многу мазна, а остатоците од храна на скара нема да се држат до раженчињата за скара. Подоцна секој пат? Кога користите, само ставете ги овие ражничи во топла вода, избришете ги влажните и ставете ги на суво место, и тие ќе изгледаат . Повеќенаменски-многу погоден за кампување на отворено, пешачење, готвење, плажа, ранци, пикник, забава или забава итн. Забелешка-ве Молам простете ми за малата грешка поради рачно мерење.1x клип за СКАРА} Висококвалитетен и професионален q : Практични гаџети за живот. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!.

Спецификацијата